• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

FC twoidoradcy.eu 11:10 Future Transport

Aż 21 padło w spotkaniu FC twoidoradcy.eu z Future Transport.  Wynik meczu otworzył w 5 minucie Szymon Mikuslski. Do wyrównania po indywidualnej akcji doprowadził Daniel Karczewski. Następne minuty to okres skutecznej gry Future Transport, który po trafieniach Szymona Mikulskiego, Kajetana Wojciechowskiego oraz Nany Ntuli wyszedł na wyraźne prowadzenie. FC twoidoradcy odpowiedzieli trafieniem Szymona Markiewicza, jednak w kolejnych minutach pozwolili sobie na stratę dwóch bramek i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 2:6. Druga część spotkania rozpoczęła się od dwóch trafień Szymona Markiewicza, a które koleją bramką odpowiedział Nana Ntuli. FC twoidoradcy.eu wykorzystało błąd i zdobyło gola na 6:7 jednak chwilę później ponownie trafił Ntuli. Kolejne cztery trafienia padły łupem drużyny Kryspina Maroszczyka. Kolejny fragment to stosunkowo wyrównana gra obu ekip, jednak skuteczniejsza była drużyna Future Transport i na kilka minut przed końcem mieliśmy wynik remisowy. Mecz rozstrzygnął tuż przed końcowym gwizdkiem Paweł Pierzyński dając zwycięstwo ekipie FC twoidoradcy.eu.

Piłkarz meczu: Szymon Markiewicz (FC twoidoradcy.eu)