• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

TIMON-TRANS 3:12 RK 10

W pierwszym z czwartkowym meczu doszło do pojedynku sąsiadów w ligowej tabeli. Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Adam Strzaszewski. TIMON- TRAN bardzo szybko doprowadził do równania za sprawą Tymona Rucińskiego. W kolejnych minutach mogliśmy oglądać jeszcze dwa gole RK 10 (M. Szczygieł 22’ i B. Stempień 24’). Na 4 minuty przed przerwą trawieniem po słupku bramkę zdobył Marek Przybytkowski z TIMON-TRANS. Po stosunkowo wyrównanej pierwszej połowie, druga odsłona meczu należała już jednak wyraźnie do zespołu RK 10, który zdobył aż 9 bramek (B. Stempień 32’, 53’; M. Kawalerski 46’; 60’; K. Działoń 48’; M. Szczygieł 51’, 52’; J. Zawadzki 56’ oraz M. Kawalerski 60’). Ekipa TIMON-TRAN potrafiła odpowiedzieć jedynie trafieniem Łukasza Bliźnickiego w 52 minucie. Mecz zakończył się wyraźną porażką TIMON-TRANS 3:12.

Piłkarz meczu: Michał Szczygieł (RK 10)