• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

Peca Galaktyczni 9:7 SERVI.PL Reklamy

Mecz rozgrywany na boisku przy ul. Gajowej lepiej rozpoczęła drużyna SERVI.PL Reklamy, która już w trzeciej minucie wyszła na prowadzenie po bramce Oskara Sieranta. Kolejne trzy trafienia również były udziałem piłkarzy SERVI. Najpierw w trzynastej minucie na 2:0 podwyższył Marcin Libiszewski, a następnie dwa gole dołożył Mariusz Garbuś. Końcówka pierwszej części spotkania była już jednak bardziej wyrównana, dzięki przełamaniu się przez zawodników Peca Galaktycznych i na przerwę drużyny schodziły przy stanie  6:3 dla SERVI. Druga połowa należała jednak do zawodników Mirosława Cieżniakowskiego, którzy zdobyli w tym czasie sześć bramek, tracąc tylko jedną dzięki czemu ostatecznie zwyciężyli z drużyną SERVI.PL Reklamy 9:7.

Piłkarz meczu: Patryk Wojciechowski (Peca Galaktyczni)