• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

NOVUMPLAST Bydgoszcz 6:1 Beds.pl

W drugiej z poniedziałkowych zmierzyły się zespoły NOVUMPLAST Bydgoszcz i Beds.pl. Początek spotkania zapowiadał, iż czeka nas kolejne wyrównane spotkanie z niewielką liczbą bramek. Z obaw uwolnił nas dopiero Marcin Napierała z NOVUMPLAST Bydgoszcz który w 20 minucie pokonał bramkarza rywali. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Michał Niewiadomski i takim też wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Drugą połowę dobrze rozpoczęła drużyna NOVUMPLAST. Trafienia Daniela Kortasa i Krystiana Blei pozwoliły im podwyższyć prowadzenie. Piłkarze Beds.pl  zdobyli gola kontaktowego dopiero w 53 minucie gry za sprawą Bartosza Zwierzchowskiego. Końcówka spotkania należała jednak także do NOVUMPLAST, który po dwóch trafieniach Marcina Napierały ustalił końcowy wynik na 6:1.

Piłkarz meczu: Marcin Napierała (NOVUMPLAST Bydgoszcz)