• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

STALWIT 8:6 City Parking Group S.A.

Początek spotkania wyraźnie należał do drużyny City Parking Group S.A., która była zespołem zdecydowanie skuteczniejszym i w ciągu pierwszych piętnastu minut wyszła na czterobramkowe prowadzenie. W kolejnych minutach obserwowaliśmy wyrównany fragment gry, w którym żadna ze stron nie potrafiła umieścić piłki w siatce. Końcówka pierwszej części spotkania to przebudzenie drużyny STALWIT’u, która tuż przed przerwą po dwóch golach Dariusza Dąbrowskiego i jednym trafieniu Tomasza Rogóża odrobiła część strat. Piłkarze Przemysława Czajki szli za ciosem i już na początku drugiej połowy doprowadzili do prowadzenia. W dalszej części meczu STALWIT wyszedł na trzybramkowe prowadzenie za sprawą Damiana Lewandowskiego, Dariusza Dąbrowskiego i Tadeusza Rogoża. CPG odpowiedziało trafieniem Jana Burkera. Tuż przed końcem meczu byliśmy światkiem jeszcze dwóch bramek. Najpierw gola dla STALWIT’u zdobył Darek Jaszka, następnie stały fragment gry pewnie wykorzystał Tomasz Ejankowski i spotkanie zakończyło się wynikiem 8:6.

Piłkarz meczu: Dariusz Dąbrowski (STALWIT)