• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

Peca Galaktyczni 14:4 Husaria Bydgoszcz

Piłkarze Husarii Bydgoszcz wciąż nie zdobyli choćby punktu w rozgrywkach Bydgoszcz Extraliga.pl. Drużyna, która zastąpiła Izobyd tym razem wysoko uległa zespołowi Peca Galaktycznych. Mecz lepiej zaczęli zawodnicy Mirosława Cierzniakowskiego, który już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie. Kolejne pięć trafień także było udziałem tej drużyny. Husaria odpowiedziała dopiero dziewiętnastej minucie  bramką Mateusza Lipskiego, jednak było to ich jedyne trafienie w tej części meczu. Trzy trafienia Oskara Sapy ustaliły wynik do przerwy na 9:1. Druga połowa spotkania rozpoczęła się od kolejnych goli dla Galaktycznych, których autorami byli Łukasz Piasecki oraz Tomasz Zaborowski. W dalszej części meczu mogliśmy oglądać lepszy fragment gry Husarii, która zdobyła w tym czasie trzy bramki (M. Mikołajaczak 41’ i 48’ oraz M. Lipski 43’). Było to jednak wszystko na co było stać Husarię w tym spotkaniu. W końcówce piłkarze Mirosława Cierzniakowskiego dołożyli trzy kolejne trafienia i mecz zakończył się wysokim i zasłużonym zwycięstwem Peca Galaktycznych 14:4.

Piłkarz meczu: Mateusz Onysk (Peca Galaktyczni)