• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

PECA Galaktyczni 4:3 City Parking Group S.A.

Obie drużyny spotkanie rozpoczęły bardzo spokojnie. W związku z tym przez pierwszy kwadrans raczej nie oglądaliśmy akcji bramkowych, a akcja toczyła się w środku pola. Dopiero w kolejnych piętnastu minutach mieliśmy okazję zobaczyć kilka podbramkowych pojedynków, jednak żaden nie zakończył się zdobyciem gola. Jedyna w tej części meczu bramka padła po rzucie karnym pewnie wykorzystanym przez Tomasza Ejankowskiego z City Parking Group S.A.. Po zmianie stron PECA Galaktyczni przystąpili do odrabiania strat. Kontaktową bramkę strzałem głową zdobył Oskar Sapa. Ekipa City Parking odpowiedziała 3 minuty później trafieniem Tomasza Ejankowskiego. W 43 minucie spotkania  do ponownego wyrównania stanu meczu doprowadził Krystian Łuczak. Kolejne dwie bramki także były udziałem  zawodników Mirosława Cierzniakowskiego. Gole strzelali Oskar Sapa i Łukasz Piasecki. City Parking starało się jeszcze  gonić wynik jednak nie udało im się doprowadzić do remisu. Bramka Radosława Zużydło zmniejszyła jedynie rozmiary porażki i mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla PECA Galaktycznych.

Piłkarz meczu: Oskar Sapa (PECA Galaktyczni)