• 0
  • 0
  • Bramki samobójcze

SERVI.PL Reklamy 8:7 NOVUMPLAST Bydgoszcz

W poniedziałkowy wieczór mieliśmy do czynienia z  bardzo ładnym zachowaniem drużyny SERVI.PL Reklamy, która w duchu sportowej rywalizacji zrezygnowała z przysługującego im walkowera i rozegrała mecz ze spóźnioną ekipą NOVUMPLAST Bydgoszcz. Już sam początek spotkania pokazał, iż spotkanie będzie niezwykle wyrównany pojedynek. Gole padały naprzemiennie dla każdej ze stron aż do stanu 3:3.  Końcówkę pierwszej połowy lepiej wykorzystali zawodnicy NOVUMPLAST, którzy za sprawą trafień Jakuba Cichonia (15’) i Kamila Blei (16’) odskoczyli rywalom na dwa oczka. W drugiej połowie spotkania ekipa SERVI .PL Reklamy zabrała się za odrabianie strat. Pomimo wielu strzałów lądujących na słupku czy na poprzeczce bramki rywala w trzydziestej dziewiątej minucie gry udało im się doprowadzić do remisu 6:6, a już trzy minuty później odskoczyć NOVUMPLAST’owi na dwa gole. Zespół Dawida Anaszkiewicza stać było jednie na zmniejszenie wymiaru porażki po trafieniu Jakuba Wildy (46’) i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem SERVI.PL Reklamy 8:7.

Piłkarz meczu: Arkadiusz Glaza (SERVI.PL Reklamy)